fbpx

Karp küünalde valmistamise komplekti, siirupite, seente ja seebiga

30.00 

Meisterda ise mesilasvahast küünlad.

Komplekt sisaldab materjali viie mesilaskärjest küünla valmistamiseks, purgi kuusevõrsesiirupit ja purgi ebaküdooniasiirupit (kumbki umbes 100 ml), paki kuivatatud puravikke ja käsitööseepi. Kõik hea ja parem ühes pakis. Pakitud aknaga pappkarpi.

Põnev kingitus sobib ka jõuluvana kingikotti.

 

 

Laos

Kirjeldus

Tee ise mesilasvahast küünlad. Kaasas on õpetus küünalde valmistamiseks, naturaalsed kärjepõhjad ja küünlatahid.  Naturaalse mesilasvaha värvus varieerub erinevates kollastes, beežides või hallides toonides. Mesilasvaha põleb puhtalt, ei tahma ja eritab mõnusat meelõhna.

Kuusevõrsesiirup ja ebaküdooniasiirup on keedetud puhtast loodusest korjatud taimedest allikavee ja suhkruga aeglasel tulel siirupiks. Ebaküdooniasiirup on meeldiva lõhnaga magus-hapu siirup. Sobib niisama morsi tegemiseks, aga ka erinevate  toitude maitsestamiseks. Kuusevõrsesiirup on suurepärane maitselisand salatikastmesse, lihamarinaadi või magustoitudesse. Vanasti olevat kuusevõrsesiirupit tarvitatud köha puhul, aga nii head kraami võib ka ilma köhata süüa. Näiteks pannkookidega.

Vanaaegsel meetodil koduköögis valmistatud käsitööseep sobib nii käte kui riiete pesuks

Kuivatatud puravikud sobivad toitude maitsestamiseks.