fbpx
Tsill

Autod…

Sai siin igavuse peletamiseks korra Tartus Motoshow värki uuritud. Eriti pikalt muidugi ei viitsinud. Kurja väravas oli kilomeetrine piletijärts aga õnneks ei pidanud seal passima… Miski vennike pakkus piletit rivi lõpus, ma muidugi haarasin selle kohe omale ja lipsasin sisse 😀 😀 Kahjuks Brunnile piletit ei jätkunud väljaspool järtsu ja ta pidi selle kilomeetri ära seisma 😀 Piilusin kiirelt ringi, värava kõrval oli terve rivi fullsize masinaid ja natsa offroadi omasi kah. Sheriffi auto oli ka kohal, olen seda suht tihti linnavahel virvendamas näinud 😀 😀 Saunaauto oli ka päris ok ja muidugi väga asjakohane silt oli selle uksel 😉

Nats edasi oli tümaka rivi. Krt venelased olid ikka päris ägeda pilli valmis teinud 😀 Kimad kohale vajutad nuppu ja pakid lahti, tümm oli üsna arvestatav.

Kiire pilk peale ka oma lemmikautodele ja siis luurama uut ja vana. Venelased lausa uue GAZ veoka teinud, täitsa 4×4, vints ees, kabiinist saad rehvirõhku regullida jne jne.

Kui väljas tiir tehtud uurisime mis majas sees toimub. Seal nägi nii uusi kui vanu autosi. Üks rotikas oli ka 😀 😀 Kuskil väljas nurga taga oli veel miskit tehnikat aga ei viitsinud vaadata kopp oli ees juba.