fbpx
Matkad looduses,  Tripid

Aastavahetus Naissaarel

Pidasime pesakonnaga plaani, et seekord võtame uue aasta vastu Naissaarel. Mõeldud tehtud, pakkisime kola kokku ja sadamasse. Sadamas riietusime päästeülikondadesse ja merele. Naissaarel viisime kola kordonisse ja otsustasime veel vana aasta sees saarel vähe luusida. Haruldaselt soojad ilmad olid. Kolasime natuke mööda keskrada, uudistasime metsas valmis ehitamata patareisid jne. Naissaare metsades võib kohata nii raudteeveeremi kui ka hobuvankrite osi.

Kõigile üllatuseks kasvas ohvitseride kasiino kandis terve hulk värskeid kukeseeni. Loomulikult tuli need kaasa võtta ja lisada õhtul praele.

Peale seenelkäiku jalutasime mere ääres, seal oli päris tuuline aga mitte väga külm. Luidetel võis näha väga põnevat külmataadi ja tuuleeide koostööd. Need tulemused tuli loomulikult tulevaste põlvede jaoks jäädvustada

Ja oligi õhtu käes. Saun küdema, toit ahju ja väljas väike lõke meeleolu loomiseks. Lõpuks kui saunas käidud, kõht täis söödud oligi käes uusaasta. Uue aasta puhul lasime natuke raha ka taevasse 😀 Väga mõnus privaatne olemine pesakonnaga kulub vahest väga ära. Tehke seda teiegi, hoidke oma lähedasi.