fbpx
Tripid

Türgi trip. Tulekahju

Ühel hommikul peale hommikusööki tiksusime rõdul kui järsku hakkasid kopterid üle hotelli lendama veekotid kõhu all. Mõtlesime mis teema on? Hääle järgi oli kuulda, et suht meie hotelli juures rannas müdistavad.

Lonkisin vaatama mis toimub. Päris äge vaatepilt oli kuidas kaks kopterit käisid merest vett ammutamas ju kuhugi transportimas. Vaatasin, et ajaliselt teevad tiiru ära jube ruttu seega kaugel ei saa olla miski tulekahju.

Äike video kah kuidas profid töötavad 😉

Lonkisin hotelli ette ja nägin, et hotelli vastas mägedes mets põleb. Ilmselt oli see õhtune ja öine äike kuskile sisse lajatanud. Näha oli kuidas ühest mäekurust tõuseb suitsu ja kopterid heidavad sinna vett peale. Ega pikalt läinudki, kuskil pool tunnikest ja oli kustutatud. Mägedes ilmselt muudmoodi kustutamine pole mõeldavgi. Aga see oli jälle üks põnev kogemus näha kuidas kopterid vett võtavad ja tulle heidavad. Seda ilmselt igapäev ei näe ka sealkandis sest kogu hotelli personal oli välja jooksnud vaatama 😀 😀 Kui nägid, et ma pika toruga pilte tegin palusid näha mida ma suutsin jäädvustada 😉

Veel üks väike video 😉