fbpx

Müügitingimused

Müügitingimused kehtivad muhkel.ee veebipoest kaupade ostmisel.

Toodete ja hinnainfo

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures.

Maksmine ja turvalisus

Muhkel.ee veebipoes saab ostu eest tasuda pangaülekandega.

Peale tellimuse esitamist saadetakse Sulle e-mailiga tellimuse kinnitus koos panga andmetega, kuhu teha ülekanne. Tasumisel märgi selgitusse kindlasti tellimuse number. Palun tee ülekanne 24 tunni jooksul, sest tasumata tellimus tühistatakse automaatselt.

Muhkel.ee lehelt ostmine on turvaline. Sinu andmeid kasutatakse tellimuse täitmiseks ning töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Nimi, telefoninumber, aadress ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kõrvalistele isikutele Sinu isikuandmeid ei avaldata.

Kohaletoimetamine

Sul on võimalik toodete tellimisel valida kohaletoimetamine Smartposti või Omniva pakiautomaati.

Tellimuse lähetame üldjuhul 1-3 tööpäeva jooksul pärast arve laekumist, välja arvatud juhul, kui tellimus sisaldab järeltellimisega tooteid, mille valmistamine võib võtta rohkem aega. Sellisel juhul saadame info tellimuse tarneaja kohta Sinu meilile hiljemalt tellimuse esitamisele järgneval tööpäeval. Enamasti suudame ka järeltellimisega tooted lähetada 3 tööpäeva jooksul.

Tühistamine

Juhul, kui soovid oma esitatud tellimusest loobuda ja me ei ole veel Su tellimust teele saatnud, saame tellimuse tühistada. Tellimuse tühistamiseks palun võta meiega ühendust esimesel võimalusel saates e-kirja aadressile muhkel@muhkel.ee.

Tagastamine

Juhul, kui Sa ei ole saadud kaubaga rahul, on Sul õigus oma tellitud toode kasutamata kujul ning omal kulul meile tagasi saata. Tagastatavast kaubast tuleb meile teada anda 14 päeva jooksul alates päevast, mil saite tellimuse kätte. Tagastatavad asjad peab tagasi saatma 3 päeva jooksul tagastamisest teatamisest. Tooted palume korralikult pakkida, et vältida vigastusi. Meie tagastame kauba eest tasutud summa 14 päeva jooksul alates kauba tagasi saamisest. Transpordikulu ei kuulu tagastamisele.