fbpx

Šungiidist väiksed ripatsid ruunidega

10.00 

Šungiidist ripatsid

 Ass (Ansuz, Os) on suhtlemise ruun. Tähendused: jumalik jõud, sõna, suhtlemine, eneseväljendamine, vaimu loov ja mõtestatud väljendumine.

 Ken (Kaun, Kenaz) – tähendus tõrvik.  Kirgastumise sisemine valgus, sisemine tarkus; aitab leida otsitavat, annab mõtteselgust. Õppimine, õpetamine. Loova energia leek, inspiratsioon.

 Bjarka (Berkana) – tähendus kask. Naiselik, emalik, hoolitsev ja kaitsev jõud. Tervistav energia. Ka viljakuse, sündimise ja perekonna ruun. Tihti kasutatud laste kaitseruunina.

Laos

Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Šungiiti kasutatakse laialdaselt nii tervendamises, kui ka kaitsvatel eesmärkidel. Lääne maagias on must eeskätt kaitsevärv ning seda seostatakse kaitsega ebaõnne, ärasõnumise ning tumedate jõudude eest.

Eriti tumedat värvi šungiit on ideaalne kristall kaitsemaagiaks. Selliseid šungiite kasutatakse nii enda kaitsmiseks negatiivsete võõrmõjude eest, kui ka oma vara ja eesmärkide toetamiseks ning hoidmiseks / säilitamiseks.
Kuna tegemist on väga hea elektrijuhiga, on šungiit suurepärane kaaslane ning võimendaja ka mediteerimisel ning maagilistes rituaalides. Šungiiti on hea kasutada ka oma vaimse ja mentaalse jõu koondamiseks kindlale sihile või eesmärgile. Ta toetab sihtide seadmist ning nende manifesteerumist läbi isikliku jõu ja sihikindluse (ning otseloomulikult väikese välise abi toetusega).

Šungiit on ka väga hea maandaja. Ta aitab seada ja hoida fookust, keskenduda argitoimetustes olulisele ning lõpetada pea laiali ringi tormamine.

NB! pilt on illustratiivne ja hind sisaldab ühte vabalt valitud ripatsit. Võimalik on tellida ka muude ruunimärkidega vabakujulisi ripatseid. Huvi korral küsi.